Úleva od bolesti, úleva od stresu, poruchy spánku

Každá látka na světě má svou charakteristickou vibraci a totéž platí pro lidské buňky, tkáně a orgány. Podobná situace je u jednotlivých patogenů a nemocí. Ty jsou také vázány na konkrétní frekvence.Práce Dr. Rife


Ve 30. letech 20. století dr. Royal Raymond Rife na základě výše uvedeného poznání vyrobil speciální mikroskop (který se od té doby nepovedlo znovu sestavit).

Studoval chování žijících mikroorganismů pomocí svého mikroskopu, zatímco je „bombardoval“ frekvenčním generátorem, který neustále měnil frekvence.

Po několika letech práce tak našel unikátní, tzv. rezonanční (také smrtelnou) frekvenci zkoumaných bakterií, virů a parazitů, v důsledku čehož zahynuli.Dr. Rife úspěšně léčil několik nemocí pomocí frekvenční terapie. Jeho aktivitě se dostalo největší pozornosti poté, co vrátil zdraví více než 90 % pacientů s rakovinou v konečném stádiu.

Brzy se proti němu obrátilo téměř celá lékařská obec spolu s farmaceutickými společnostmi.

Během několika let byl fyzicky i morálně zničen, jeho laboratoř byla zapálena, jeho speciální mikroskop byl rozbit a on sám byl žalován.


Naštěstí seznam frekvencí, které objevil a který Rifeovi následovníci nadále používali, zůstal.

Nejznámější pokračovatelkou a vývojářkou jeho práce byla Hulda Clark, která obohatila databázi o nové frekvence a terapeutické metody.Rife, Clark, TBSW: na PC i na mobilu


Software American Life Frequencies Pro (LFPro), který používám a doporučuji i vám, obsahuje více než 2 500 frekvencí Rife a Clark.

Jejich převodem do zvukového frekvenčního rozsahu (tj. 20 až 20 000 Hz) program umožňuje používat individuálně vybrané a sestavené frekvenční kolekce s reproduktorem nebo sluchátky.

Můžeme dokonce vytvářet zvukové soubory, které lze poslouchat na smartphonu, stejně jako informační média.Navíc lze využít tzv. TBSW frekvence, které ovlivňují mozkové funkce, kupř. pro úlevu od bolesti, úlevu od stresu nebo podporu spánku.

Zkušenosti ukazují, že tato ošetření pomáhají za 15-20 minut.

Účinek se vysvětluje tím, že speciální frekvence stimulují produkci hormonů tišících bolest a zlepšujících náladu (endorfiny, enkefalin) vylučovaných mozkem, takže je možné účinně ulevit od bolesti i bez léků.Program nabízí i další možnosti, jako je využití zvuků patřících k jednotlivým energetickým centrům (čakrám) buď samostatně nebo společně (čakrová terapie), prastaré léčivé zvuky.Program je dostupný v 5 jazycích – angličtině, němčině, španělštině, francouzštině a italštině. (A já připravuji návod v češtině.)

Samotný software je pro použití dostačující, tj. není potřeba žádné další zařízení nebo zařízení.

Pokud byste chtěli pomocí softwaru LFPro léčit své klienty, jako terapeut nebo jej používat jako laik doma, kontaktujte mě.    …Podporujeme 380° vidění do všech směrů