Tajemství 432 Hz

TAJEMSTVÍ LÉČIVÉ SÍLY 432 Hz


Abychom pochopili léčivou sílu za 432 Hz, musíme nejprve znát jinou frekvenci, která je 8 Hz.
Říká se, že 8 Hz je základní „vibrace“ naší planety.


Je také známý jako „srdeční tep“ Země, stejně jako „Schumannova rezonance“ a je pojmenován podle fyzika Winfrieda Otto Schumanna, který jej matematicky zdokumentoval v roce 1952.


Schumannova rezonance (při 8 Hz) je globální (globální) elektromagnetická rezonance, která vzniká mezi elektrickými výboji blesku a dutinami (prostor) vznikajícími mezi zemským povrchem a ionosférou.

Tato dutina(prostor) rezonuje, elektromagnetickými vlnami o extrémně nízké frekvenci, která je asi 7,86 Hz až 8 Hz.
Země = 8 Hz
Náš mozek = 8 Hz
DNA = 8 Hz


8 Hz = Země = Mozek = Frekvence DNA jsou stejné …!


Těchto dřívějších 8 Hz neustále stoupá a nyní je 12-13 Hz, tato zvýšená vibrace tak ovlivňuje náš mozek a také naši DNA.


Rozsah vln generovaných „obyčejným“ myšlením v lidském mozku je mezi 14 Hz až 40 Hz.


Tato řada obsahuje pouze mozkové buňky patřící k určitému dendritu, převážně levé (rozumnější) hemisféře, která je centrem naší činnosti.


Pokud jsou obě hemisféry našeho mozku ve vzájemné synchronizaci, pracují na frekvenci 8 Hz, dochází mezi nimi k harmonickému a maximálnímu informačnímu toku.

Jinými slovy, „8 Hz“ se zdá být optimální frekvencí, která je pro náš mozek nejlepší, když je jeho činnost úplná a suverénní (nezávislá).


8 Hz je také frekvence replikace (zdvojnásobení) dvojité šroubovice DNA.

Když náš mozek pracuje na příslušné frekvenci při 8 Hz, produkuje melatonin a epifýza pracuje na DNA, vysílá DNA indukční signál o frekvenci 8 Hz, aby se šroubovice DNA zdvojnásobila a rozštěpila se.

.
V tomto procesu je patrná tělesná teplota jako supravodič.
Jak souvisí ladění s 432 Hz s 8Hz?


432 Hz rezonuje s 8 Hz.

Počet vibrací za 432 sekund se nazývá “vědecké ladění”, které nás uvolní a udělá kreativní …


Frekvence přirozeného léčení je 432 Hz!

V souladu s tím by hraní a poslech hudby naladěné na těchto 432 Hz bylo vhodné pro naše tělo a organický svět, který ho obklopuje – aby „spolu“ rezonovala přirozeným způsobem.

Tato vibrace nás naplňuje pocitem míru a prosperity podle toho, jaké písně se rozhodneme hrát nebo poslouchat.


Otevření uší a naladění se na tuto „vědeckou“ hudební frekvenci 432 Hz- by každému, kdo žije zde na celé planetě, prospíval – při poslechu hudby – na rozdíl od „disharmonické“ frekvence 440 Hz, která škodí a způsobuje stres, negativní chování a nejisté emoce.